Karrier lehetőségek

SZERETNÉL MAGYARORSZÁGON IMMÁR TÖBB MINT 25 ÉVE MŰKÖDŐ, NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL RENDELKEZŐ PIACVEZETŐ CÉGÉNÉL DOLGOZNI?

ITT AZ ALKALOM, JELENTEKEZZ HOZZÁNK!

AZONNALI BELÉPÉSSEL munkatársat keresünk SZEGHALOMRA az alábbi pozícióba:
ELEKTROMŰSZERÉSZ

Feladatok:

  • a termelőüzem teljes körű villamossági karbantartása, kétműszakos munkarendben

  • PLC, CNC vezérelt gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete

  • munkavégzésre alkalmas állapotuk biztosítása

  • kiegészítő berendezések karbantartása

  • az üzemben lévő elektromos berendezések zavartalan működésének biztosítása

  • időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség

  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

Előny:

  • PLC vezérléstechnikai ismeret

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér

  • versenyképes bérezés

  • béren kívüli juttatás

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel ide várjuk:

Szunai Valéria HR vezető
valeria.szunai@billerbeck.hu

Harsányi Imre Üzemviteli vezető
karbantartas.szh@billerbeck.hu

Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.
H-1151 Budapest, Szántóföld utca 2/b.
Tel.: +36 1 305 1040
Fax: +36 1 307 5404
E-mail: vevoszolgalat@billerbeck.hu
www.billerbeck.hu
BESTSELLER

BASEL matracok

Többrétegű szimmetrikus habmagos kombinációs matracok, bambuszrost tartalmú öltöztetőréteggel.